Koniec roku szkolnego to doskonały moment na podsumowanie czytelniczych osiągnięć naszych uczniów. W mijającym roku szkolnym wielu z nich chętnie odwiedzało bibliotekę, wypożyczało książki i uczestniczyło w licznych akcjach oraz konkursach promujących czytelnictwo.
W uznaniu za aktywność czytelniczą 13 uczniów otrzymało nagrody i dyplomy za osiągnięcie wysokich wyników w czytelnictwie. Wyróżnieni czytelnicy wykazali się systematycznością, ciekawością świata oraz prawdziwą miłością do książek. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Podsumowano również wyniki czytelnictwa poszczególnych klas. Najlepszymi klasami w roku szkolnym 2025/2026 zostały:
🥇 klasa I d
🥈 klasa III d
🥉 klasa II d
Uczniowie tych klas najczęściej odwiedzali bibliotekę i najchętniej sięgali po książki, udowadniając, że czytanie może być nie tylko nauką, ale również świetną przygodą.
Dziękujemy wszystkim czytelnikom za wspólnie spędzony rok. Mamy nadzieję, że podczas wakacji również znajdzie się czas na spotkania z ciekawymi bohaterami i fascynującymi historiami ukrytymi na kartach książek.
Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku, radości i oczywiście dobrej lektury. Do zobaczenia w bibliotece w nowym roku szkolnym!
„Książka to najlepszy towarzysz wakacyjnych przygód – zabierz ją ze sobą!”



.jpg)















